Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Renault 4CV

Zobacz wszystkie zdjęcia Sprzedaż Renault 4CV

Zobacz nasz aktualny Renault akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Renault?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Renault!

Czy masz Renault i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Renault 4CV | Gruntownie odrestaurowany | Najlepszy stan | 1957

Highlights:

- Ekstensywnie odrestaurowany
- Pełna historia jest znana
- Samochód jest w doskonałym stanie

Gruntownie odrestaurowany Renault 4CV
Jakie piękno to Renault 4CV. Być może najpiękniejsza, jaką kiedykolwiek widzieliśmy w E&R Classics! Klasyczne Renault zostało gruntownie odrestaurowane przez poprzedniego właściciela i jest optycznie i technicznie w najlepszym stanie. W najbliższym czasie nie spotkasz ponownie 4CV w takim stanie.

Sprzedam Renault 4CV w doskonałym stanie
Podczas renowacji tego Renault 4CV nie szczędzono żadnych kosztów ani wysiłku. Korpus został rozebrany do metalu i pomalowany piękną jasnoniebieską farbą. Obręcze są pomalowane na biało, co stanowi przyjemne połączenie chromu i białej deski rozdzielczej. Również pod względem technicznym ten klasyczny samochód jest w doskonałym stanie. Wiele części zostało wymienionych, co jest odnotowane na wielu fakturach. Cała renowacja została udokumentowana w obszernej fotorelacji. Piękne klasyczne Renault 4CV do wielu pięknych wycieczek.

Chcesz kupić Renault 4CV?
Szukasz gruntownie odrestaurowanego Renault 4CV? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń pod numer +31 416 751 393. Nasz personel sprzedaży z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, a nawet nakręci dla Ciebie osobisty film ze sklepu.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: r4291
  • Robić: Renault
  • Model: 4Cv
  • Rok: 1957