27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Porsche Cayenne S

Zobacz nasz aktualny Porsche stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Porsche?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Porsche!

Czy masz Porsche i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Porsche Cayenne S | Dach panoramiczny | 111,690 2008 km | XNUMX

Highlights:

- Historia konserwacji znana
- 111,690 XNUMX km²
- Dach panoramiczny
- Obecne oryginalne broszury
- 4.8 litra V8 o mocy 385 KM
- Automatyczna skrzynia biegów
- Europejski samochód

Porsche Cayenne S z historią konserwacji na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży to piękne Porsche Cayenne S. Cayenne zostało dostarczone jako nowe w Szwecji w 2008 roku i zawsze było tam utrzymywane przez dealera Porsche. Oryginalne książeczki są obecne i wypełnione oraz dostępnych jest wiele faktur za utrzymanie. Gruntowny przegląd został przeprowadzony w lutym 2022 roku, aby to Porsche Cayenne S było całkowicie gotowe do drogi. Dzięki gwarantowanemu odczytowi licznika 111,690 4.8 km możesz cieszyć się tym pięknym Porsche przez wiele lat. Jest zasilany przez 8 Ltr. V385, który jest dobry na nie mniej niż 8 KM. Automatyczna skrzynia biegów w połączeniu ze wspaniałym dźwiękiem VXNUMX zapewnia fantastyczne wrażenia z jazdy.

Porsche Cayenne S z panoramicznym dachem na sprzedaż w ERclassics
Porsche Cayenne S sam w sobie robi wrażenie, ale ciemnoniebieski lakier tego samochodu sprawia, że ​​przyciąga wzrok. Zestaw lekkich felg Porsche dopełnia sportowy wygląd. Jak przywykłeś do Porsche, w środku otacza Cię luksus. Wnętrze jest pokryte czarną skórą i wyposażone w wiele opcji, takich jak system multimedialny, telewizory w zagłówkach, elektrycznie regulowane i podgrzewane fotele oraz panoramiczny dach. Krótko mówiąc, bardzo w pełni wyposażone Porsche Cayenne S w pięknej kolorystyce, które jest całkowicie gotowe dla nowego właściciela.

Chcesz kupić Porsche Cayenne S?
Szukasz Porsche Cayenne S z 2008 roku? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: p9475
  • Robić: Porsche
  • Model: Cayenne
  • Rok: 2008