27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Porsche 944 Cabriolet


Szukam Porsche?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Porsche!

Czy masz Porsche i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Porsche 944 Kabriolet | Rubinowy Czerwony | Historia znana | 1991

Highlights:

- Rzadki oryginalny kolor: Rubystone Red
- 1 właściciel od 2006 r
- Historia konserwacji znana
- Nowy pasek rozrządu w 2020 roku

Na sprzedaż bardzo zadbany kabriolet Porsche 944
Oferujemy do sprzedaży to piękne Porsche 944 Cabriolet w wyjątkowej kolorystyce. Porsche pochodzi od prawdziwego entuzjasty, który jest właścicielem samochodu od co najmniej 15 lat i zawsze dbał o niego z wielką miłością. Obecna jest bardzo obszerna historia konserwacji, a oryginalne broszury są obecne i kompletne. Porsche 944 jest dobrze utrzymane zarówno pod względem technicznym, jak i optycznym, a pasek rozrządu został wymieniony w 2020 roku. Ten 944 jest napędzany 2990-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cm5 z XNUMX-biegową manualną skrzynią biegów, która zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Porsche 944 Cabriolet w kolorze Rubystone Red na sprzedaż
Porsche 944 samo w sobie jest pięknym samochodem, ale oryginalny fabryczny kolor tego kabrioletu sprawia, że ​​przyciąga wzrok. Porsche 944, które oferujemy tutaj do sprzedaży, jest wykończone w rzadkim oryginalnym fabrycznym kolorze Porsche Rubystone Red. Wnętrze wyposażone jest w ciemnoniebieską skórzaną tapicerkę, która bardzo ładnie łączy się z lakierem Rubystone. Na zakończenie wybrano czarny miękki top i ciemnoniebieską osłonę bagażnika. Krótko mówiąc, samochód prawdziwego entuzjasty w specjalnej kolorystyce, który jest całkowicie gotowy dla swojego nowego właściciela.

Chcesz kupić Porsche 944 Cabriolet?
Szukasz dobrze utrzymanego Porsche 944 Cabriolet w kolorze Rubystone Red? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasz personel sprzedaży z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, a nawet nakręci dla Ciebie osobisty film wideo.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: p1022
  • Robić: Porsche
  • Model: 944
  • Rok: 1991