Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Porsche 911T Targa Ölklappe

Cena na żądanie
Bardzo rzadki Ölklappe

✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat pod Twoje drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później
  • Zobacz wszystkie zdjęcia
  • 360 na zewnątrz
  • Wnętrze 360
  • Prezentacja wideo

Porsche 911T Targa Ölklappe | Przywrócona nakrętka i śruba | Najlepszy stan | 1972

Highlights:

- Nakrętka i śruba odrestaurowana
- Tylko 2000 km przejechanych po renowacji
- Bardzo rzadka wersja Ölklappe
- Dopasowany silnik 2340cc 6-Numbers
- Ręczna skrzynia biegów 5

Na sprzedaż odrestaurowane Porsche 911T Targa Ölklappe
Oferujemy do sprzedaży to piękne Porsche 911T Targa Ölklappe z 1972 roku. Jak sama nazwa wskazuje, nie jest to standardowe 911. To Porsche jest wyposażone w tzw. ölklappe, korek wlewu, który ułatwiał napełnianie zbiornika oleju. Jednak ten wyjątkowy projekt został złomowany po zaledwie roku, niektórzy twierdzą, że nieuważni pracownicy stacji wlali benzynę do zbiornika oleju. Dzięki temu, że ta wersja była produkowana tylko przez rok, stała się prawdziwym przedmiotem kolekcjonerskim i bardzo popularna wśród miłośników Porsche.

Porsche 911T Targa Ölklappe, które oferujemy tutaj na sprzedaż, zostało odrestaurowane kilka lat temu przez nasz własny warsztat i jest w absolutnie doskonałym stanie. Naturalnie, renowacja została zarejestrowana w obszernym fotoreportażu, podobnie jak remont silnika. Porsche po renowacji przejechało zaledwie około 2000 km, co oznacza, że ​​jest w stanie jak nowe. Ta Targa została dostarczona nowa w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​silnik jest mocniejszy niż wersja europejska i jest również wyposażony w MFI (mechaniczny wtrysk paliwa). Napędza go 2340-cylindrowy silnik o pojemności 6 cm5 z XNUMX-biegową manualną skrzynią biegów.

Do sprzedania Porsche 911T Targa Ölklappe w Pastellblau
Jak widać na zdjęciach renowacja tego Porsche stoi na bardzo wysokim poziomie. Jest wykończony w pięknym kolorze Pastellblau, fabrycznym kolorze Porsche, który sprawia, że ​​ten klasyk naprawdę przyciąga wzrok. Porsche stoi na oryginalnych felgach Fuchs, które pięknie łączą się ze wszystkimi chromowanymi detalami. Wnętrze jest bardzo zadbane i wyposażone w czarną skórzaną tapicerkę z motywem Houndstooth Pepita. Gdy tylko zaświeci słońce, możesz łatwo zdjąć dach Targa, aby cieszyć się świeżym powietrzem podczas zwiedzania.

Chcesz kupić Porsche 911T Targa Ölklappe?
Szukasz Porsche 1972T Targa Ölklappe z 911 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o zakupach.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: p0277
  • Robić: Porsche
  • Model: 911
  • Rok: 1973
ZADZWOŃ DO NAS   +31 416 751 393
Ernst van Kempen  
Lars van Dongen  
 
Wincentego Praaga  
 

* Wymagane pola

Szukam Porsche?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Porsche!

Czy masz Porsche i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt