Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00

Porsche 911


Szukam Porsche?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Porsche!

Czy masz Porsche i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Porsche 911 S Coupé | Gruntownie odrestaurowany | Historia znana | 1975

Highlights:

- Ekstensywnie odrestaurowany
- Dostępna historia konserwacji
-Oryginalna fabryczna kombinacja kolorów
- Silnik 2687cc 6-cylinder
- Ręczna skrzynia biegów 5

Sprzedam gruntownie odrestaurowane Porsche 911 S Coupe
Oferujemy do sprzedaży to piękne Porsche 911 S Coupe z 1975 roku. Ten klasyk został gruntownie odrestaurowany kilka lat temu przez emerytowanego mechanika. Renowacja została ukończona w 2019 roku, a Porsche jest zarówno optycznie, jak i technicznie w bardzo dobrym stanie. Historia konserwacji poprzedniego właściciela jest obecna i starannie zapisana na fakturach. Porsche 911 S Coupe jest napędzane 2.7-litrowym, 6-cylindrowym silnikiem z 5-biegową manualną skrzynią biegów. Gdy tylko przekręcisz kluczyk do tego pięknego Porsche, masz gwarancję uśmiechu na twarzy.

Sprzedam Porsche 911 S Coupe w oryginalnym malowaniu
Jak widać na zdjęciach, to Porsche 911 to naprawdę widok do zobaczenia. Co naprawdę miłe, podczas renowacji przywrócono oryginalne malowanie, gdy samochód opuścił fabrykę w 1975 roku. Porsche jest wykończone w srebrnym metalicznym kolorze z czarnym skórzanym wnętrzem. Porsche ma również wiele popularnych opcji, takich jak felgi Fuchs, elektryczne szyby i elektryczny szyberdach. Krótko mówiąc, bardzo kompletne Porsche 911 S Coupe z 1975 roku, które jest całkowicie gotowe dla nowego właściciela.

Chcesz kupić Porsche 911 S Coupe?
Szukasz Porsche 911 S Coupe z 1975 roku? Następnie zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: p0732
  • Robić: Porsche
  • Model: 911
  • Rok: 1975