26 maja (Dzień Wniebowstąpienia) SALON ZAMKNIĘTY

Porsche 911 Carrera Kabriolet


Szukam Porsche?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Porsche!

Czy masz Porsche i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Porsche 911 Carrera Kabriolet | 1. właściciel | 53,089 2000 km | XNUMX

Highlights:

- Od pierwszego właściciela
- gwarantowane 53,089 XNUMX km
- Utrzymywany przez dealera Porsche
- W tym oryginalny twardy dach Porsche
- Oryginalne broszury obecne i ukończone
- Ciemnoniebieska farba

Porsche 911 Carrera Cabriolet od pierwszego właściciela na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży to piękne Porsche 911 Carrera Cabriolet z 2000 roku. To oryginalne europejskie Porsche, które jeździło po słonecznej Hiszpanii. Pochodzi od pierwszego właściciela, który zawsze utrzymywał 911 Carrera u dealera Porsche. Niski stan licznika tylko 53,089 3.4 km jest w pełni gwarantowany i zapisany w oryginalnych broszurach. Jest zasilany przez 6 ltr. 911-cylindrowy silnik z automatyczną skrzynią biegów. Czy już widzisz siebie jeżdżącego tym pięknym Porsche XNUMX Carrera?

2000 Porsche 911 Carrera Cabriolet na sprzedaż
Porsche 911 Carrera Cabriolet, które oferujemy tutaj na sprzedaż, to naprawdę widok. Ciemnoniebieski lakier świetnie prezentuje się na sportowym aucie i bardzo ładnie łączy się z felgami aluminiowymi. Wnętrze wyposażone jest w szarą skórzaną tapicerkę, która ładnie kontrastuje z lakierem. Oczywiście Porsche jest wyposażone we wszelkie luksusy, takie jak system multimedialny, klimatyzację, elektrycznie regulowane fotele i elektryczny miękki dach. Obecny jest również oryginalny twardy dach Porsche w kolorze nadwozia. Krótko mówiąc, bardzo w pełni wyposażony Porsche 911 Carrera Cabriolet, który jest całkowicie gotowy na nowego właściciela.

Chcesz kupić Porsche 911 Carrera Cabriolet?
Szukasz 2000 Porsche 911 Carrera Cabriolet? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: p4645
  • Robić: Porsche
  • Model: 911
  • Rok: 2000
  • wewn. nr: Nie