Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Porsche 930 1984

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Porsche 930 (911) Turbo Flatnose 1984 w bardzo dobrym stanie

1984 Porsche 930 (911) Flatnose w bardzo dobrym stanie. Samochód ma nową czarną farbę i nowe sprzęgło. Silnik bokserski 3299 cc 6 jest w pełni sprawdzony w garażu i jest w bardzo dobrym stanie. Oryginalne i możliwe do udowodnienia mile 73.600. Samochód wyposażony jest w koła Fuchs, elektryczny dach słoneczny i elektrycznie regulowane przednie siedzenia. Optyczne i techniczne w bardzo dobrym stanie to 930 Turbo. To obiekt inwestycyjny o dużym potencjale.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1371
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Porsche
  • Rok: 1984