Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Porsche 1980

Zobacz wszystkie zdjęcia Porsche 1980 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Porsche 911 SC Targa 1980 3.0 ltr działa i jeździ dobrze

1980 Porsche 911 SC Targa jest w bardzo dobrym stanie i wymaga wykonania kilku prac kosmetycznych. Samochód ma silnik 2994 cm204 i XNUMX KM. To w połączeniu z manualną skrzynią biegów sprawia, że ​​jest to naprawdę fantastycznie prowadzący klasyczny samochód sportowy. Silnik pracuje i jeździ doskonale. Auto posiada koła Fuchsa, sportowe wnętrze w połowie skórzane oraz elektryczne szyby. To prosty projekt z dużym potencjałem.
Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1320
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Porsche
  • Rok: 1980