Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Porsche 1976

Zobacz wszystkie zdjęcia Porsche 1976 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Porsche 912E Coupe 1976 działa i napędy, potrzebuje działać

1976 Porsche 912E Coupe, jedno z zaledwie 2100 wyprodukowanych. Model 912 został ponownie wprowadzony w 1975 roku z tym samym nadwoziem co de G-seria 911, po 6 latach przerwy w produkcji. Produkcja została ponownie zatrzymana w następnym roku, więc ten model Porsche jest teraz bardzo rzadki i poszukiwany. 912E ma silnik wtryskowy o pojemności 1971 cm90 i mocy XNUMX KM. Samochód jeździ i jeździ. Dobra i fajna baza do renowacji.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1352
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Porsche
  • Rok: 1976