Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Porsche 1966

Zobacz wszystkie zdjęcia Porsche 1966 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Porsche 912 Coupe 1966 działa i jeździ dobrze, potrzebuje pracy

1966 Porsche 912 coupe w dobrym stanie technicznym i jezdnym. Potrzebuje trochę pracy. Jest to samochód „Porsche AG Eigenbedarf”, co oznacza, że ​​samochód jest używany przez samo Porsche prawdopodobnie jako samochód prasowy / demonstracyjny. Ten młodszy brat Porsche 911 dzieli swoje ciało itd. Z 911 i ma silnik 1991 CC 90 KM. Ładny i dobrze prowadzący samochód, idealny do jazdy takim, jakim jest i aby był jeszcze piękniejszy. To także dobra inwestycja z dużym potencjałem.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1360
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Porsche
  • Rok: 1966