Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

Oldtimer Messe Tulln 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Oldtimer Messe Tulln 2027

Oldtimer Messe Tulln to największa impreza motoryzacyjna w Austrii. Ma powierzchnię 85,000 2 m55,000, z czego 2 30,000 m2 w pomieszczeniach i 9 750 mXNUMX w XNUMX halach. Na targach zaprezentuje się ponad XNUMX wystawców z kraju i zagranicy, którzy zaprezentują swoje części, samochody i usługi. Od całkowicie odnowionych pojazdów po części do klasycznych samochodów i modeli samochodów, a nawet literaturę: Oldtimer Messe Tulln ma to wszystko.

Ekspozycja odbywa się przy pomocy ponad 90 klubów samochodowych, które wystawiają swoje samochody. Są to głównie samochody klasyczne, ale także youngtimery, traktory, motorowery i części. Istnieje również możliwość zakupu starych zegarów na wystawie.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć podczas Oldtimer Messe Tulln 2027

Na targach Oldtimer Messe Tulln 2027 natkniesz się na najpiękniejsze perełki z historii motoryzacji. Pomyśl o takich markach jak: Jaguar, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedesie, Triumph, Morgan, Rolls Royce, Bentley, Austin Healey, Ford, Lotus i Maybach.

Godziny otwarcia Oldtimer Messe Tulln 2027

Oldtimer Messe Tulln odbywa się w jeden z ostatnich weekendów maja. Targi są wtedy otwarte od wczesnych godzin porannych do wczesnych godzin wieczornych. Daje to wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym pięknem, jakie mają do zaoferowania targi, a jeśli chcesz, na zakup starszego egzemplarza.

Opłaty za wstęp Oldtimer Messe Tulln 2027

Opłata za wstęp dla dorosłych wynosi od 13 do 17 euro. Dzieci w wieku od 6 do 15 lat płacą około 5 euro, a do lat 6 wstęp jest bezpłatny. Kupowanie biletów przez Internet jest hitem dla Oldtimer Messe Tulln, ponieważ jesteś tańszy i nie musisz czekać w kasie na bilet.