Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Oldtimer Messe Tulln 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Oldtimer Messe Tulln 2026

Oldtimer Messe Tulln to największa impreza motoryzacyjna w Austrii. Ma powierzchnię 85,000 2 m55,000, z czego 2 30,000 m2 w pomieszczeniach i 9 750 mXNUMX w XNUMX halach. Na targach zaprezentuje się ponad XNUMX wystawców z kraju i zagranicy, którzy zaprezentują swoje części, samochody i usługi. Od całkowicie odnowionych pojazdów po części do klasycznych samochodów i modeli samochodów, a nawet literaturę: Oldtimer Messe Tulln ma to wszystko.

Ekspozycja odbywa się przy pomocy ponad 90 klubów samochodowych, które wystawiają swoje samochody. Są to głównie samochody klasyczne, ale także youngtimery, traktory, motorowery i części. Istnieje również możliwość zakupu starych zegarów na wystawie.

Godziny otwarcia Oldtimer Messe Tulln 2026

Oldtimer Messe Tulln odbywa się w jeden z ostatnich weekendów maja. Targi są wtedy otwarte od wczesnych godzin porannych do wczesnych godzin wieczornych. Daje to wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym pięknem, jakie mają do zaoferowania targi, a jeśli chcesz, na zakup starszego egzemplarza.

Opłaty za wstęp Oldtimer Messe Tulln 2026

Opłata za wstęp dla dorosłych wynosi od 13 do 17 euro. Dzieci w wieku od 6 do 15 lat płacą około 5 euro, a do lat 6 wstęp jest bezpłatny. Kupowanie biletów przez Internet jest hitem dla Oldtimer Messe Tulln, ponieważ jesteś tańszy i nie musisz czekać w kasie na bilet.

Parking w Oldtimer Messe Tulln 2026

Na targi można dostać się na 2 sposoby. Możesz zostać wysadzony autobusem wahadłowym lub możesz skorzystać z jednego z 7000 miejsc parkingowych wokół targów. Możliwe jest również przybycie na targi własnym klasycznym samochodem. Następnie otrzymujesz specjalne miejsce parkingowe na zachód od normalnego parkingu. Możesz jednak użyć tego tylko wtedy, gdy Twój klasyczny samochód ma rok budowy do 1992 roku.

Wybierz się na wycieczkę do Oldtimer Messe Tulln 2026

Oldtimer Messe Tulln trwa jeden weekend i odbywa się w Austrii. W efekcie nie dla każdego jest jednakowo dostępny samochodem. Dlatego wybierz, aby było to małe święto. Pozwala to cieszyć się Oldtimer Messe Tulln, a także zobaczyć piękną Austrię.