28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Oldtimer Messe Tulln 2024

Maj 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Największą imprezą samochodową w Austrii jest Oldtimer Messe Tulln. Na targach obecnych jest ponad 750 wystawców z kraju i zagranicy, którzy prezentują swoje produkty i usługi wszystkim entuzjastom. Ta wystawa oferuje całkowicie odnowione pojazdy do klasycznych części samochodowych, modeli samochodów i literatury. Ta wystawa odbędzie się w maju 2024 r. Z pomocą ponad 90 klubów samochodowych, które pokazują swoje pojazdy. Dlatego też można tutaj kupić klasyczne samochody.

 

Wystawa Messe Tulln Oldtimer o powierzchni wystawienniczej 85,000 2 m55,000, z czego 2 30,000 m2 znajduje się na zewnątrz i 9 XNUMX mXNUMX w środku, rozciąga się na XNUMX hal, nie tylko oferuje klasyczne samochody. Istnieją również młode liczniki czasu, ciągniki, motorowery, rynek części samochodowych i motocykli oraz aukcja. Wystarczająco dużo do zrobienia i zobaczenia na tych targach!

 

Na Oldtimer Messe Tulln jest wystarczająco dużo miejsca parkingowego, ponieważ wokół centrum wystawowego jest 7000 miejsc parkingowych. Wszystkie hale są przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Przewidziano również miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych przy miejscach postojowych od strony wschodniej i między wjazdem od południa. Zapewniono bezpłatny transport z bardziej oddalonych miejsc parkingowych do głównego wejścia na wystawę. Opłata za parking jest bezpłatna. Za bilet wstępu płacisz 13 € dziennie dla dorosłych i 4 € dla dzieci do 15 roku życia włącznie. W godzinach otwarcia możesz rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi pięknymi rzeczami. Adres to Messegelände TULLN, 3430 Tulln.