28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Oldtimer Messe Tulln 2023

Maj 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Ponad 750 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje swoje produkty i usługi. Mówimy o Oldtimer Messe Tulln, największej imprezie motoryzacyjnej w Austrii. Te targi mają wszystko: od całkowicie odnowionych pojazdów po klasyczne części samochodowe, modele samochodów i literaturę. Będzie obecnych ponad 90 klubów samochodowych, które pokażą ci swoje pojazdy. Możesz także kupić klasyczne samochody tutaj. Te targi odbywają się w maju 2023 r.

 

Oprócz klasycznych samochodów, na targach Oldtimer Messe Tulln odbywa się również targi młodzieżowe, traktory, motorowery, rynek części do samochodów, motocykli. To wszystko odbywa się w 9 halach o łącznej powierzchni 30,000 2 m85,000. W sumie dostępnych jest 55,000 XNUMX m², z czego XNUMX XNUMX m² znajduje się na zewnątrz.

 

Jest dużo miejsc parkingowych, ponieważ wokół centrum wystawowego jest 7,000 miejsc parkingowych. W przypadku miejsc parkingowych na wschodzie i między wjazdem od południa uwzględniono miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie sale są również przystosowane dla wózków inwalidzkich. Jeśli musiałeś zaparkować samochód nieco dalej, zorganizowane są bezpłatne autobusy wahadłowe z miejsc parkingowych do głównego wejścia na wystawę. Parking jest bezpłatny! Cena wstępu dla dorosłych wynosi około 13 EUR za dzień i 4 EUR dla dzieci do 15 lat włącznie. Dzięki szerokim godzinom otwarcia możesz rozejrzeć się po okolicy. Adres to Messegelände TULLN, 3430 Tulln.