Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Oldtimer Messe Tulln 2022

Maj 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Oldtimer Messe Tulln to największa impreza samochodowa w Austrii. Ponad 750 wystawców z kraju i zagranicy będzie obecnych na targach, aby zaprezentować swoje produkty i usługi. Od całkowicie odnowionych pojazdów po klasyczne części samochodowe, modele samochodów i literaturę: na tych targach jest wszystko. Ta wystawa odbędzie się w maju 2022 r. Z pomocą ponad 90 klubów samochodowych, które pokazują swoje pojazdy. Oznacza to, że można tu także kupić klasyczne samochody.

 

Wystawa samochodów klasycznych Messe Tulln oferuje nie tylko samochody klasyczne, ale także młodzieżowe, traktory, motorowery, rynek części do samochodów, motocykli i trwa aukcja. Wszystko to odbywa się na powierzchni 85,000 55,000 m², z czego 30,000 9 m² znajduje się na zewnątrz, a XNUMX XNUMX m² w XNUMX halach.

 

Jest dużo miejsc parkingowych, ponieważ wokół centrum wystawowego jest 7,000 miejsc parkingowych. W przypadku miejsc parkingowych na wschodzie i między wjazdem od południa uwzględniono miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo wszystkie hale są dostępne bez progów. Zapewniono bezpłatny transport z bardziej oddalonych miejsc parkingowych do głównego wejścia na wystawę. Parking jest bezpłatny! Cena wstępu dla dorosłych wynosi około 13 EUR za dzień i 4 EUR dla dzieci do 15 lat włącznie. Godziny otwarcia są długie i dają wystarczająco dużo czasu na rozejrzenie się. Adres to Messegelände TULLN, 3430 Tulln.