28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Oldtimer Messe Tulln 2021

Maj 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Największym wydarzeniem samochodowym w Austrii jest Oldtimer Messe Tulln. Targi mają więcej niż wystawców 750 z kraju i zagranicy, którzy prezentują swoje produkty i usługi. Od całkowicie odnowionych pojazdów po klasyczne części samochodowe, modele samochodów i literaturę. Krótko mówiąc, wystawa ma wszystko, co dotyczy klasycznych pojazdów. Jest więcej niż kluby samochodowe 90 z ich pojazdami, które prezentują ci w maju 2021.

 

Wystawa Old Timer Messe Tulln oferuje nie tylko oldtimerów, ale także młodzików, traktory, motorowery, rynek części zamiennych do samochodów, motocykli i trwa aukcja. Jest to prezentowane na powierzchni 85,000 55,000 m², z czego 30,000 9 m² na zewnątrz i XNUMX XNUMX m² w XNUMX halach.

 

Wokół centrum wystawowego znajduje się 7,000 15 miejsc parkingowych. Przewidziane są również miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych, dostępne na parkingu od wschodu i pomiędzy wjazdem od południa. Ponadto wszystkie hale są dostępne również bez progów. Z bardziej oddalonych miejsc parkingowych organizowany jest bezpłatny transfer do głównego wejścia na wystawę. Parking jest bezpłatny! Opłaty za wstęp wynoszą 5 euro dla osoby dorosłej i 15 euro dla dzieci do 3430 lat włącznie. Godziny otwarcia są długie i dają wystarczająco dużo czasu na rozejrzenie się. Adres to Messegelände TULLN, XNUMX Tulln.