27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Oldtimer Messe Tulln 2019

18 i 19 maja 2019

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Oldtimer Messe Tulln to największa impreza samochodowa w Austrii. Więcej niż wystawcy 750 z kraju i zagranicy prezentują swoje produkty i usługi na targach. Od przywróconego kompletnego pojazdu do klasycznych części samochodowych, modeli samochodów i literatury. W skrócie, Oldtimer Messe Tulln ma wszystko, co dotyczy klasycznych pojazdów. Ponadto istnieje więcej niż kluby samochodowe 90 z ich pojazdami, które prezentują na 18 i 19 May 2019.

Wystawa Old Timer Messe Tulln to nie tylko oldtimery, ale także young-timers, rynek części zamiennych do samochodów, motorowerów, motocykli, traktorów, trwa aukcja. Wszystko to przedstawia 85,000 30,000 m² powierzchni, z czego 9 55,000 m² w XNUMX halach i XNUMX XNUMX m² na zewnątrz.

Wokół centrum wystawowego znajduje się 7,000 15 miejsc parkingowych. Oczywiście są też miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych, są one dostępne na parkingu od wschodu i między wjazdem od południa. Wszystkie hale dostępne są bez progów. Dla bardziej oddalonych miejsc parkingowych organizowany jest bezpłatny transfer pod główne wejście na targi. Parking nic Cię nie kosztuje! Ceny biletów to 5 euro dla osoby dorosłej i 15 euro dla dzieci do 3430 lat włącznie. Są długie godziny otwarcia, więc możesz spokojnie się rozejrzeć. Adres to Messegelände TULLN, XNUMX Tulln.