NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

Klasyka E & R
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
0031416751393

Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Oldsmobile Starfire Coupe 1964

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Oldsmobile Starfire coupe 1964 V8 HI kompresja wczesnego samochodu mięśni

1964 Oldmobile Starfire coupe. Samochód drugiej generacji (1961-1966). 6461 cm394 (8 CU) Silnik Rocket V345 Ultra High Compression o mocy XNUMX KM. Pomarańcz z białą farbą i czarnym wnętrzem są w bardzo zadbanym stanie. Ten Starfire ma oryginalne fotele kubełkowe, elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, wspomaganie hamulców i Hydra-matic „podłogową dźwignię zmiany biegów”. To wszystko razem sprawia, że ​​ten muscle car jest doskonałym samochodem do jazdy, co z pewnością trzeba zobaczyć.
Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych ceł importowych. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1273
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Oldsmobile
  • Rok: 1964