1 listopada (Dzień Wszystkich Świętych) OPEN - niedziela 7 listopada EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00


Wim Hakkesteegt

Wim Hakkesteegt (rok urodzenia: 1962) mechanik.

 

Ja i moja żona robiliśmy krzyżyki z wózka. Do tego sportu mieliśmy jasnożółty Ford Transit, w którym jeździłem, a moja żona była w wózku. Uwielbialiśmy to, zwłaszcza, że ​​mogliśmy zrobić coś takiego razem. To jest to, co robiliśmy przez wiele lat. Właściwie nigdy nie mieliśmy własnego samochodu, ponieważ nie było to konieczne. Wszystko było dla nas dostępne na rowerze. Kiedy mieliśmy samochody, używaliśmy ich wyłącznie w naszym sporcie.

 

Studiowałem elektronikę przez 4 lata w LTS Gorinchem. Zacząłem pracować zaraz po szkole, ale po 2 miesiącach stwierdziłem, że prąd to dla mnie nic. Następnie przez 4 lata remontowałem rozruszniki i dynamo. Po tych 4 latach pracowałem w sklepie motocyklowym przez 17.5 roku. Zrobiłem tutaj prawie wszystko. Pracowałem w warsztacie, sklepie z silnikami i sprzedawałem odzież motocyklową. Moją pasją jest rewizja silników.

 

Mój wymarzony samochód to czarna MGA. Myślę, że ważne jest, aby samochód był starannie zbudowany, więc kolor nie ma dla mnie większego znaczenia. Wolę widzieć żółtą, czerwoną lub zieloną MGA, która jest ładnie zbudowana niż niezupełnie wykończona czarna MGA.