1 listopada (Dzień Wszystkich Świętych) OPEN - niedziela 7 listopada EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00


Remi Lagache

Remi Lagache (rok urodzenia: 1989) międzynarodowy sprzedawca.

Pierwszym samochodem, który kupiłem, jest niebieski Volkswagen Golf 2 z 1991 roku. Miałem 21 lat, kiedy kupiłem ten samochód i nadal go mam. Chciałem mieć idealny samochód, ale dość tani. Dlatego kosztował mnie tylko 600 euro. To bardzo dobry samochód, jak na kwotę, którą mnie kosztował.

Poszedłem do szkoły biznesu w pobliżu Bordeaux. Ta edukacja trwała 5 lat i tutaj uzyskałem tytuł magistra. Potem pojechałem do Kalifornii, aby pracować dla francuskiej firmy produkującej siodła i kantary dla koni. Byłem tu sprzedawcą i robiłem to przez prawie 2 lata. Zdecydowałem się pojechać do Kalifornii, ponieważ była taka możliwość i nie chciałem przegapić tej okazji. Chciałem jednak wrócić do Europy, aby wykonywać tę samą pracę, ale bliżej mojej ojczyzny Francji. Niestety rynek koni w Europie jest zupełnie inny niż w Kalifornii, więc zacząłem podążać za moją drugą pasją: samochodami klasycznymi. Obecnie pracuję w E & R Classics jako międzynarodowy sprzedawca.


Mój wymarzony samochód to ciemnoniebieskie BMW E30. Chciałbym samochód, w którym mogę prowadzić bezpiecznie i komfortowo i sądzę, że ten samochód spełnia te wymagania.