Niedziela 3 października (Dzień Jedności Niemiec) EXTRA OPEN (12:00-16:00)


Bas van Luxemburg

Bas van Luxembourg (rok urodzenia: 1957) mechanik

Pierwszym autem, jaki posiadałem, był czerwony Fiat 128 od 1972. Kupiłem go, gdy miałem 18 i korzystałem z niego tylko przez kilka miesięcy. To zawsze pozostanie dla mnie specjalnym samochodem, ponieważ nigdy nie zapomnę mojego pierwszego samochodu. Po tych kilku miesiącach kupiłem czerwony Ford Escort od 1978.

Studiowałem elektrotechnikę na LTS w Geertruidenberg przez 4 lata. Po studiach podjąłem pracę w warsztacie Janssens w Bredzie jako mechanik. Robię to od 8 lat, ale w trakcie mojej pracy chciałem kontynuować naukę. I tak wieczorami przez 1 lat uczyłem się pierwszego i drugiego mechanika ciężarówek i samochodów osobowych w Streekschool Breda. Po pracy w Janssens zacząłem pracować przez 2 lata w Toyocie w Meeuwen. Następnie przez 6 lata pracowałem jako mechanik w firmie zajmującej się mechanizacją rolnictwa i ciężarówkami w Dussen. Następnie zacząłem pracować w Lex Classics jako mechanik. Po 2 latach w Lex Classics zacząłem pracować w E & R Classics.


Myślę, że Jeep Wrangler JK to piękny samochód, więc byłby to jeden z moich wymarzonych samochodów. Naprawdę kocham Aston Martina DB2 od 1955. Myślę, że są wspaniale czarne z czerwonym wnętrzem.