Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Honda NSX Coupe 1991

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Honda NSX Super Sportscar 1991 74000 km najlepszy dostępny przykład

Legendarny samochód, ten 1991 Honda NSX. Lekki, szybki i zwrotny, ten model Pininfarina. Eksperci twierdzą, że jest to najczystszy japoński samochód sportowy w historii. Samochód pokonał tylko 74000 km i jest nowy. Wszystko od farby, aż do interieru i komory silnika jest w najlepszym stanie. Silnik 2997 CC V6 również jest doskonały. Samochód ma również czarne skórzane wnętrze, klimatyzację, tempomat itp. Pełna dokumentacja konserwacji jest obecna. NSX to bez wątpienia najlepsza dostępna Honda NSX na rynku.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1457
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: NSX
  • Rok: 1991