Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Motorworld Classics Bodensee 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Motorworld Classics Bodensee 2027

Ponad 85,000 2 m12 powierzchni wystawienniczej podzielonej na 37,000 hal wystawienniczych, ponad 800 98 zwiedzających i ponad XNUMX wystawców. Mowa oczywiście o Motorworld Classics Bodensee w Niemczech. Odwiedzający są bardzo pozytywnie nastawieni do tych targów, ponieważ XNUMX% wystawiło oceny bardzo dobrze i dobrze.
Motorworld Classics Bodensee 2027 ma wiele zabytków, które sprawią, że wrócisz do domu zadowolony. Jest pokaz lotniczy, brytyjskie klasyczne samochody i rowery, arena parkowa i wiele innych interesujących miejsc. Jedną z głównych atrakcji są wyścigi samochodów sportowych na miejscu. Istnieje również możliwość zakupu samochodu zabytkowego.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć na Motorworld Classics Bodensee 2027?

Jak wspomniano wcześniej, na Motorworld Classics Bodensee 2027 spotkacie najpiękniejsze perełki w historii motoryzacji. Pomyśl o takich markach jak: Jaguar, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedesie, Triumph, Morgan, Rolls Royce, Bentley, Austin Healey, Maserati, MG, Ford, Citroën, BMW i Alfa Romeo. Oprócz samochodów można również obejrzeć różne samoloty i łodzie.

Godziny otwarcia Motorworld Classics Bodensee 2027

Motorworld Classics Bodensee 2027 to trzydniowe targi z wydłużonymi godzinami otwarcia. Targi są otwarte dla publiczności codziennie od rana do wieczora. Daje to wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć wszystkie zabytki i kupić własny samochód, a także poznać ponad 3 klubów klasycznych samochodów, które będą obecne na imprezie.

Opłaty za wstęp Motorworld Classics Bodensee 2027

Opłaty za wstęp dla dorosłych wynoszą od 15 do 20 euro. Dzieci do lat 11 są bezpłatne, a do 17 lat kosztują od 5 do 10 euro. Istnieje również możliwość zakupu biletu rodzinnego, ale jest to możliwe tylko z dziećmi do 17 roku życia. Zaleca się również kupowanie biletów przez Internet, co oszczędza czekania przy kasie i jest tańsze niż kupowanie biletu na miejscu. Nie ma również opłat za parkowanie.