30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Motorworld Classics Bodensee 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Motorworld Classics Bodensee 2026

Ponad 85,000 2 m12 powierzchni wystawienniczej podzielonej na 37,000 hal wystawienniczych, ponad 800 98 zwiedzających i ponad XNUMX wystawców. Mowa oczywiście o Motorworld Classics Bodensee w Niemczech. Odwiedzający są bardzo pozytywnie nastawieni do tych targów, ponieważ XNUMX% wystawiło oceny bardzo dobrze i dobrze.
Motorworld Classics Bodensee 2026 ma wiele zabytków, które sprawią, że wrócisz do domu zadowolony. Jest pokaz lotniczy, brytyjskie klasyczne samochody i rowery, arena parkowa i wiele innych interesujących miejsc. Jedną z głównych atrakcji są wyścigi samochodów sportowych na miejscu. Istnieje również możliwość zakupu samochodu zabytkowego.

Godziny otwarcia Motorworld Classics Bodensee 2026

Motorworld Classics Bodensee 2026 to 3-dniowe targi o wydłużonych godzinach otwarcia. Targi są otwarte dla publiczności codziennie od rana do wieczora. Daje to wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć wszystkie zabytki i kupić własny samochód, a także poznać ponad 100 klubów klasycznych samochodów, które będą obecne na imprezie

Klasyczne kluby samochodowe >

Opłaty za wstęp Motorworld Classics Bodensee 2026

Opłaty za wstęp dla dorosłych wynoszą od 15 do 20 euro. Dzieci do lat 11 są bezpłatne, a do 17 lat kosztują od 5 do 10 euro. Istnieje również możliwość zakupu biletu rodzinnego, ale jest to możliwe tylko z dziećmi do 17 roku życia. Zaleca się również kupowanie biletów przez Internet, co oszczędza czekania przy kasie i jest tańsze niż kupowanie biletu na miejscu. Nie ma również opłat za parkowanie.

Z własnym klasycznym samochodem do Motorworld Classics Bodensee 2026

Istnieje również możliwość pojechania na Motorworld Classics Bodensee 2026 własnym klasycznym samochodem. W tym celu stworzono specjalne bezpłatne miejsca parkingowe, na których masz pewność miejsca parkingowego. Każdy może tu również zobaczyć swój własny klasyczny samochód. Jakie to piękne!

Spędź weekend na Motorworld Classics Bodensee 2026

Ponieważ Motorworld Classics Bodensee to 3-dniowe wydarzenie i odbywa się w Niemczech, nie ma najlepszej dostępności. Ponieważ nie chcesz przegapić niczego z tych 3 dni, nie każdemu jest łatwo podróżować w górę iw dół. Najlepszą i najprzyjemniejszą opcją jest zatem zarezerwowanie hotelu, domku lub pensjonatu w okolicy. Pozwala to cieszyć się zarówno imprezą, jak i pięknym niemieckim krajobrazem i kulturą.