Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Motorworld Classics Bodensee 2025

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Motorworld Classics Bodensee 2025

Ponad 85,000 2 m12 powierzchni wystawienniczej podzielonej na 37,000 hal wystawienniczych, ponad 800 98 zwiedzających i ponad XNUMX wystawców. Mowa oczywiście o Motorworld Classics Bodensee w Niemczech. Odwiedzający są bardzo pozytywnie nastawieni do tych targów, ponieważ XNUMX% wystawiło oceny bardzo dobrze i dobrze.
Motorworld Classics Bodensee 2025 ma wiele zabytków, które sprawią, że wrócisz do domu zadowolony. Jest pokaz lotniczy, brytyjskie klasyczne samochody i rowery, arena parkowa i wiele innych interesujących miejsc. Jedną z głównych atrakcji są wyścigi samochodów sportowych na miejscu. Istnieje również możliwość zakupu samochodu zabytkowego.

Godziny otwarcia Motorworld Classics Bodensee 2025

Motorworld Classics Bodensee 2025 to 3-dniowe targi o wydłużonych godzinach otwarcia. Targi są otwarte dla publiczności codziennie od rana do wieczora. Daje to wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć wszystkie zabytki i kupić własny samochód, a także poznać ponad 100 klubów klasycznych samochodów, które będą obecne na imprezie

Klasyczne kluby samochodowe >

Opłaty za wstęp Motorworld Classics Bodensee 2025

Opłaty za wstęp dla dorosłych wynoszą od 15 do 20 euro. Dzieci do lat 11 są bezpłatne, a do 17 lat kosztują od 5 do 10 euro. Istnieje również możliwość zakupu biletu rodzinnego, ale jest to możliwe tylko z dziećmi do 17 roku życia. Zaleca się również kupowanie biletów przez Internet, co oszczędza czekania przy kasie i jest tańsze niż kupowanie biletu na miejscu. Nie ma również opłat za parkowanie.

Z własnym klasycznym samochodem do Motorworld Classics Bodensee 2025

Istnieje również możliwość pojechania na Motorworld Classics Bodensee 2025 własnym klasycznym samochodem. W tym celu stworzono specjalne bezpłatne miejsca parkingowe, na których masz pewność miejsca parkingowego. Każdy może tu również zobaczyć swój własny klasyczny samochód. Jakie to piękne!