Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Motorworld Classics Bodensee 2023

Maj 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Niemiecki Motorworld Classics Bodensee przyciąga rocznie ponad 37,000 85,000 odwiedzających, ma ponad 2 12 m800 powierzchni wystawienniczej w 98 halach wystawowych i ponad XNUMX wystawców. Odwiedzający przyznają tej gigantycznej imprezie XNUMX% punktów za „bardzo dobre” i „dobre”. Dlatego dla miłośników klasycznych samochodów zdecydowanie warto zajrzeć tutaj!

 

Możesz cieszyć się pokazem lotniczym, brytyjskimi klasycznymi samochodami i rowerami, parkową areną i innymi atrakcjami na targach. W tym roku na miejscu odbywają się klasyczne wyścigi samochodowe i sportowe. Wielu uważa to za najważniejszy element targów. Ponadto możesz kupić klasyczne samochody. Możesz przyjechać własnym klasycznym samochodem, jest na to wystarczająco dużo miejsca parkingowego. W tym roku ta wystawa odbędzie się w maju 2023 r. Dzięki długim godzinom otwarcia wystawy można rozejrzeć się w wolnym czasie.

 

Bilet wstępu kosztuje 18 € za osobę dorosłą dziennie i 29 € za 2 dni. Dzieci do 11 roku życia włącznie są bezpłatne, dzieci od 12 lat płacą 8 €, a studenci i studenci od 18 lat płacą 16 € przy wejściu. Opłata za parking wynosi 5 EUR. Adres to Neue Messe 1.