Niedziela 3 lipca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00 - lipiec i sierpień OPEN jak zwykle

Morgan Plus 8

€ 79,950

✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat pod Twoje drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później
  • Zobacz wszystkie zdjęcia
  • 360 na zewnątrz
  • Wnętrze 360
  • Prezentacja wideo

Morgan Plus 8 | Stan bardzo dobry | 1 Właściciel | 35 rocznica | 2004

Highlights:

- Bardzo dobry stan
- 1 właściciel
- Szczegóły 35. rocznicy
- Utrzymywany przez specjalistę Morgan
- 47,993 XNUMX km²
- Różne ulepszenia techniczne
- 4.0 litra Silnik V8
- Przekładnia prędkości 5

Sprzedam Morgan Plus 8 w bardzo dobrym stanie
Morgan Plus 8 to już wyjątkowy wygląd, ale samochód, który tutaj oferujemy do sprzedaży, ma naprawdę wszystko. Pochodzi od prawdziwego entuzjasty, a także jedynego właściciela, który od 8 roku posiada Morgan Plus 2004. Poprzedni właściciel zawsze miał go serwisowany przez specjalistę Morgana i przez lata przejechał tylko 47,993 4.0 km. Poza tym, że Morgen wygląda pięknie, jest również wyposażony w różne ulepszenia, takie jak przednie zawieszenie Suplex, mechanizm zmiany biegów Lemans, regulowane amortyzatory, ogrzewanie przedniej szyby, ogrzewanie siedzeń, nowe sterowanie przepustnicą, nowy obwód wysokiego napięcia i opony. Napędza go 8-litrowy silnik V5 z 8-biegową manualną skrzynią biegów. Niska waga Morgana Plus 8 w połączeniu z potężnym VXNUMX zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Morgan Plus 8 od pierwszego właściciela na sprzedaż
Ten Morgan Plus 8 jest nie tylko w bardzo dobrym stanie technicznym, ale również świetnie wygląda. Samochód jest wolny od uszkodzeń i zaopatrzony w pierwszy lakier. Ta piękna ciemnozielona metaliczna farba całkowicie pasuje do wyglądu Morgana i bardzo ładnie łączy się ze wszystkimi chromowanymi detalami. Deska rozdzielcza została zaadaptowana przez firmę Kauffelt i wyposażona w dopasowaną kolorystycznie kierownicę Moto Lita. Ponadto Morgan jest wyposażony w różne dodatki z okazji 35. rocznicy, takie jak chromowane druciane koła, maska ​​Easy up, skórzane sportowe fotele i zmodyfikowane zderzaki. Na zakończenie wybrano chromowany bagażnik, czarny miękki dach i kremową osłonę bagażnika. Krótko mówiąc, bardzo w pełni wyposażony Morgan Plus 8, który jest całkowicie gotowy na nowego właściciela.

Chcesz kupić Morgan Plus 8?
Szukasz modelu Morgan Plus 2004 z 8 roku? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m3030
  • Robić: Morgan
  • Model: 8
  • Rok: 2004
  • wewn. nr: B31206
ZADZWOŃ DO NAS   +31 416 751 393
Ernst van Kempen  
Lars van Dongen  
 
Vincent Praag  
   

* Wymagane pola

Szukam Morgan?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Morgan!

Czy masz Morgana i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt