Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Tydzień Samochodowy w Monterey 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Tydzień Samochodowy w Monterey 2027

Jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku: Tydzień Samochodowy w Monterey. Nieważne, czy lubisz nowoczesne czy klasyczne samochody. Chodzi o jedno: wspólną pasję do samochodów. Podczas Tygodnia Samochodowego Monterey pojawia się wszystko, od ultranowoczesnego do klasycznego. Można je zobaczyć w pokazach, nowych odsłonach, imprezach VIP i pamiątkach.

Miłośnicy klasycznych samochodów nie mogą przegapić Monterey Kick Off Cruise-In, Porsche Monterey Classic, The Little Car Show, Concours on the Avenue, Carmel Mission Classic i Pacific Grove Rotary Concours Auto Rally. Tutaj znajdziesz najpiękniejsze samochody sprzed XXI wieku.

Jakie pojazdy będą prezentowane podczas Monterey Car Week 2027

Podczas Monterey Car week 2027 natkniesz się na najpiękniejsze klejnoty z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Pomyśl o takich markach jak: Jaguar, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedesie, Triumph, Morgan, Rolls Royce, Bentley, Austin Healey, Maserati, MG, Ford, Citroën, BMW i Alfa Romeo. Natkniesz się na wszystko, od najbardziej luksusowych i najszybszych pojazdów po pierwsze jeżdżące samochody.

Godziny otwarcia Monterey Car Week 2027

Jak sama nazwa wskazuje, Tydzień Samochodowy w Monterey trwa tydzień. Właściwie 10 dni, ale przez pierwsze 3 dni nie ma jeszcze żadnych wydarzeń. Potem jest otwarcie i zjazdy różnych klubów. 7 dni, w których są wydarzenia, te wydarzenia trwają cały dzień. Daje to mnóstwo czasu na cieszenie się wszystkimi pokazami, pamiątkami i wszystkim, co ma do zaoferowania Monterey Car Week.

Opłaty za wstęp do Monterey Car Week 2027

Ponieważ podczas Monterey Car Week odbywa się wiele wydarzeń, każde wydarzenie ma również inną opłatę za wstęp. Na przykład Porsche Classic wymaga zakupu biletu, podczas gdy Pebble Beach Motoring Classic jest bezpłatny. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Monterey Car Week.