Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Tydzień Samochodowy w Monterey 2025

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Tydzień Samochodowy w Monterey 2025

Jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku: Tydzień Samochodowy w Monterey. Nieważne, czy lubisz nowoczesne czy klasyczne samochody. Chodzi o jedno: wspólną pasję do samochodów. Podczas Tygodnia Samochodowego Monterey pojawia się wszystko, od ultranowoczesnego do klasycznego. Można je zobaczyć w pokazach, nowych odsłonach, imprezach VIP i pamiątkach.

Miłośnicy klasycznych samochodów nie mogą przegapić Monterey Kick Off Cruise-In, Porsche Monterey Classic, The Little Car Show, Concours on the Avenue, Carmel Mission Classic i Pacific Grove Rotary Concours Auto Rally. Tutaj znajdziesz najpiękniejsze samochody sprzed XXI wieku.

Godziny otwarcia Monterey Car Week 2025

Jak sama nazwa wskazuje, Tydzień Samochodowy w Monterey trwa tydzień. Właściwie 10 dni, ale przez pierwsze 3 dni nie ma jeszcze żadnych wydarzeń. Potem jest otwarcie i zjazdy różnych klubów. 7 dni, w których są wydarzenia, te wydarzenia trwają cały dzień. Daje to mnóstwo czasu na cieszenie się wszystkimi pokazami, pamiątkami i wszystkim, co ma do zaoferowania Monterey Car Week.

Opłaty za wstęp do Monterey Car Week 2025

Ponieważ podczas Monterey Car Week odbywa się wiele wydarzeń, każde wydarzenie ma również inną opłatę za wstęp. Na przykład Porsche Classic wymaga zakupu biletu, podczas gdy Pebble Beach Motoring Classic jest bezpłatny. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Monterey Car Week.

Parkowanie w Monterey Car Week 2025

Ze względu na odbywające się wyścigi i rajdy kilka dróg jest zamkniętych, więc będziesz musiał zaparkować dalej. Ponadto każdego roku jest bardzo tłoczno, dlatego zaleca się albo zatrzymać się w hotelu i tam zaparkować samochód, albo być tam wcześnie

Zostań wystawcą na Monterey Car Week 2025

Jeśli chcesz sam wziąć udział w jednym z organizowanych wydarzeń, zazwyczaj jest to możliwe. W tym celu musisz poinformować odpowiednich organizatorów tego wydarzenia Monterey Car Week.