27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Tydzień Samochodowy w Monterey 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Tydzień Samochodowy w Monterey 2024

Tydzień Samochodowy w Monterey to jedno z wydarzeń, na które co roku czekają entuzjaści samochodów. Nieważne, czy lubisz nowoczesne supersamochody, czy klasyczne samochody, w tym tygodniu zobaczysz to wszystko. Podczas tygodnia Monterey Car organizowanych jest wiele pokazów, pamiątek, imprez VIP. W ciągu tygodnia zostaną również zaprezentowane nowe samochody

Miłośnicy klasycznych samochodów nie mogą przegapić Monterey Kick Off Cruise-In, Porsche Monterey Classic, The Little Car Show, Concours on the Avenue, Carmel Mission Classic i Pacific Grove Rotary Concours Auto Rally. Tutaj znajdziesz najpiękniejsze samochody sprzed XXI wieku.

Godziny otwarcia Monterey Car Week 2024

Jak sama nazwa wskazuje, Tydzień Samochodowy w Monterey trwa tydzień. Właściwie 10 dni, ale przez pierwsze 3 dni nie ma jeszcze żadnych wydarzeń. Potem jest otwarcie i zjazdy różnych klubów. 7 dni, w których są wydarzenia, te wydarzenia trwają cały dzień. Daje to mnóstwo czasu na cieszenie się wszystkimi pokazami, pamiątkami i wszystkim, co ma do zaoferowania Monterey Car Week.

Opłaty za wstęp do Monterey Car Week 2024

Ponieważ podczas Monterey Car Week odbywa się wiele wydarzeń, każde wydarzenie ma również inną opłatę za wstęp. Na przykład Porsche Classic wymaga zakupu biletu, podczas gdy Pebble Beach Motoring Classic jest bezpłatny. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Monterey Car Week.

Parkowanie w Monterey Car Week 2024

Ze względu na odbywające się wyścigi i rajdy kilka dróg jest zamkniętych, więc będziesz musiał zaparkować dalej. Ponadto każdego roku jest bardzo tłoczno, dlatego zaleca się albo pobyt w hotelu i zaparkowanie tam samochodu, albo przybycie tam wcześnie.