Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Mille Miglia 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Mille Miglia 2027

Mille Miglia, jak sama nazwa wskazuje, to wyścig na 1000 mil przez Włochy. Podczas Mille Miglia pojawiają się elegancja, podróże i postawa wykraczająca poza zwyczajność. Odzwierciedla się to zwłaszcza w przepychu klasycznych samochodów, które biorą udział w tej wycieczce. Muszą spełniać surowe wymagania.
Podczas wyścigu miniesz najpiękniejsze miejsca we Włoszech. Dotyczy to nie tylko dużych miast, takich jak Rzym, Brescia, Milano Marittima i Cervia, ale także małe malownicze wioski nie zostaną zapomniane.

Jakie klasyczne samochody jeżdżą w Mille Miglia 2027

Jak wspomniano wcześniej, pojazdy biorące udział w Mille Miglia 2027 muszą spełniać surowe wymagania. Na przykład, tylko oldtimery, które zostały zbudowane w latach 1927-1957, mogą brać udział. Tak więc podczas tego wydarzenia spotkasz tylko bardzo wyjątkowych i wyjątkowych weteranów.

Kiedy odbędzie się Mille Miglia 2027?

Mille Miglia odbywa się co roku w połowie czerwca. To samo dotyczy tego roku. Wycieczka trwa 4 dni, podczas których przejeżdżasz 1000 mil przez piękne Włochy lub podziwiasz wszystkie piękne klasyczne samochody, które przejeżdżają obok.

Mille Miglia 2027 opłaty za wstęp

Ponieważ Mille Miglia to wyścig w całym kraju, nie ma prawdziwych biletów wstępu. Nie musisz wchodzić na żaden teren. Będąc w jednym z miast, przez które przejeżdża Mille Miglia, możesz cieszyć się wszystkimi pięknymi klasycznymi samochodami za darmo.