Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Mille Miglia 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Mille Miglia 2026

Mille Miglia, jak sama nazwa wskazuje, to wyścig na 1000 mil przez Włochy. Podczas Mille Miglia pojawiają się elegancja, podróże i postawa wykraczająca poza zwyczajność. Odzwierciedla się to zwłaszcza w przepychu klasycznych samochodów, które biorą udział w tej wycieczce. Muszą spełniać surowe wymagania.
Podczas wyścigu miniesz najpiękniejsze miejsca we Włoszech. Dotyczy to nie tylko dużych miast, takich jak Rzym, Brescia, Milano Marittima i Cervia, ale także małe malownicze wioski nie zostaną zapomniane.

Kiedy odbędzie się Mille Miglia 2026?

Mille Miglia odbywa się co roku w połowie czerwca. To samo dotyczy tego roku. Wycieczka trwa 4 dni, podczas których przejeżdżasz 1000 mil przez piękne Włochy lub podziwiasz wszystkie piękne klasyczne samochody, które przejeżdżają obok.

Mille Miglia 2026 opłaty za wstęp

Ponieważ Mille Miglia to wyścig w całym kraju, nie ma prawdziwych biletów wstępu. Nie musisz wchodzić na żaden teren. Będąc w jednym z miast, przez które przejeżdża Mille Miglia, możesz cieszyć się wszystkimi pięknymi klasycznymi samochodami za darmo.

Parking przy Mille Miglia 2026

Wyścig odbywa się w całym kraju, więc zawsze można coś z niego zobaczyć. Należy pamiętać, że drogi będą zamknięte na czas wyścigu. Jeśli chcesz obejrzeć wyścig, zaleca się bycie obecnym na czas. Kiedy sam bierzesz udział, nie musisz się martwić, gdzie zaparkowany jest Twój klasyczny samochód. Tym wszystkim zajmuje się organizacja.

Weź udział w Mille Miglia 2026

W Mille Miglia istnieje również możliwość udziału własnym klasycznym samochodem. Kosztuje to około 900 euro. Ten klasyczny samochód musi spełniać specjalne warunki. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie Mille Miglia.

Wakacje przed Mille Miglia 2026

Jeśli nie możesz sam wziąć udziału w Mille Miglia, nie oznacza to, że nie możesz cieszyć się wycieczką. Każde miejsce, przez które przebiega Mille Miglia, jest dla Ciebie dostępne. W ten sposób nadal możesz cieszyć się całym blaskiem przejeżdżających pojazdów. Aby zobaczyć pełny przejazd Mille Miglia, zaleca się noclegi w różnych miejscach na trasie. Oczywiście możesz również zdecydować się na pobyt w jednym miejscu, aby oprócz Mille Miglia cieszyć się samym miejscem.