Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00

Mille Miglia 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Mille Miglia 2024

Mille Miglia. Wyścig na dystansie około 1000 mil przez piękne Włochy. Elegancja, podróże i postawa wykraczająca poza zwyczajność zajmują tutaj centralne miejsce. Ten dobrze znany wyścig samochodowy stał się jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych wyścigów. Wynika to częściowo z piękna klasycznych samochodów, ponieważ muszą one spełniać surowe wymagania.

Podczas wyścigu odkrywane są najpiękniejsze miejsca we Włoszech. Miniesz Brescia, Cervia, Milano Marittima, Rzym i wiele małych malowniczych wiosek.

Kiedy odbędzie się Mille Miglia 2024?

Mille Miglia odbywa się co roku w połowie czerwca. To samo dotyczy tego roku. Wycieczka trwa 4 dni, podczas których przejeżdżasz 1000 mil przez piękne Włochy lub podziwiasz wszystkie piękne klasyczne samochody, które przejeżdżają obok.

Mille Miglia 2024 opłaty za wstęp

Ponieważ Mille Miglia to wyścig w całym kraju, nie ma prawdziwych biletów wstępu. Nie musisz wchodzić na żaden teren. Będąc w jednym z miast, przez które przejeżdża Mille Miglia, możesz cieszyć się wszystkimi pięknymi klasycznymi samochodami za darmo.

Istnieje jednak możliwość wzięcia udziału własnym klasycznym samochodem. Kosztuje to około 900 euro. Ten klasyczny samochód musi spełniać specjalne warunki. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie Mille Miglia.

Parking przy Mille Miglia 2024

Wyścig odbywa się w całym kraju, więc zawsze można coś z niego zobaczyć. Należy pamiętać, że drogi będą zamknięte na czas wyścigu. Jeśli chcesz obejrzeć wyścig, zaleca się bycie obecnym na czas. Kiedy sam bierzesz udział, nie musisz się martwić, gdzie zaparkowany jest Twój klasyczny samochód. Tym wszystkim zajmuje się organizacja.