Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Mille Miglia 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Mille Miglia 2023

Jak sama nazwa wskazuje, Mille Miglia to wyścig na dystansie około 1000 mil przez piękne Włochy. Mille Miglia to podróż, elegancja, postawa wykraczająca poza zwyczajność: doświadczenie marki, które przeżywa się przez cały rok, pod znakiem Czerwonej Strzały. Ten dobrze znany wyścig samochodowy stał się jednym z najbardziej znanych i najpiękniejszych wyścigów. Po części wynika to z przepychu klasycznych samochodów, które muszą spełniać surowe warunki.
Podczas wyścigu Mille Miglia miniesz najpiękniejsze miejsca we Włoszech. Pierwszego dnia jedziesz z Brescii do Cervia – Milano Marittima, drugiego dnia do Rzymu, trzeciego dnia do Parmy, a czwartego z powrotem do Brescii. Nie tylko te duże miasta są warte swojej nazwy, ale także wszystkie małe wioski i krajobraz, który mijasz, należą do najpiękniejszych miejsc we Włoszech.

Kiedy odbędzie się Mille Miglia 2023?

Mille Miglia odbywa się co roku w połowie czerwca. To samo dotyczy tego roku. Wycieczka trwa 4 dni, podczas których przejeżdżasz 1000 mil przez piękne Włochy lub podziwiasz wszystkie piękne klasyczne samochody, które przejeżdżają obok.

Mille Miglia 2023 opłaty za wstęp

Ponieważ Mille Miglia to wyścig w całym kraju, nie ma prawdziwych biletów wstępu. Nie musisz wchodzić na żaden teren. Będąc w jednym z miast, przez które przejeżdża Mille Miglia, możesz cieszyć się wszystkimi pięknymi klasycznymi samochodami za darmo.
Istnieje jednak możliwość wzięcia udziału własnym klasycznym samochodem. Kosztuje to około 900 euro. Ten klasyczny samochód musi spełniać specjalne warunki. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie Mille Miglia.