30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Kabriolet MG MGB


Szukam MG?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje MG!

Czy masz MG i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Kabriolet MG MGB | Przywrócone | Nadbieg | 1978

Highlights:

- Odrestaurowany
- Overdrive
- Chromowane koła z drutu
- Silnik 1800cc 4-cylinder

Odrestaurowany kabriolet MG MGB na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży ten piękny kabriolet MG MGB z 1978 roku. Ten MGB został odrestaurowany w przeszłości i jest zarówno optycznie jak i technicznie w bardzo dobrym stanie. Jest napędzany 1800-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cmXNUMX z manualną skrzynią biegów z popularnym nadbiegiem. Gdy tylko przekręcisz kluczyk w tym brytyjskim klasycznym samochodzie, masz gwarancję uśmiechu na twarzy.

Na sprzedaż MG MGB Cabriolet z 1978 roku
Jak widać na zdjęciach, ten kabriolet MGB to naprawdę widok do zobaczenia. Ma piękny ciemnozielony lakier, który całkowicie pasuje do angielskiego klasycznego samochodu z lat 1970-tych. MGB ma chromowane koła z drutu, bagażnik i piękne chromowane detale. Wnętrze jest bardzo zadbane i wyposażone w czarną tapicerkę, deskę rozdzielczą z drewnianą wkładką oraz drewnianą sportową kierownicę. Krótko mówiąc, bardzo w pełni wyposażony kabriolet MGB, który jest całkowicie gotowy na nowego właściciela.

Chcesz kupić MG MGB Cabriolet?
Szukasz kabrioletu MG MGB z 1978 roku? Następnie zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m3485
  • Robić: MG
  • Model: MGB
  • Rok: 1978