27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Kabriolet MG MGB V8


Szukam MG?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje MG!

Czy masz MG i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

MG MGB V8 Kabriolet | Przywrócono wyjęcie ciała | 193 KM | Nadbieg | 1973

Highlights:

- Niedawno przywrócono ciało
- Dostrojony 3.5 litra. Silnik V8 o mocy 193 KM
- Overdrive
- Niestandardowa blacha
- Różne ulepszenia techniczne

Sprzedam odrestaurowane nadwozie MG MGB V8 Cabriolet
MGB V8 już sam w sobie jest pięknym wyglądem, ale brytyjski Classic, który oferujemy tutaj do sprzedaży, jest dość wyjątkowym samochodem. Ten kabriolet MGB V8 został niedawno odrestaurowany przez specjalistę od blach, który nadał temu klasycznemu samochodowi piękny wygląd. Oprócz tego, że MGB wygląda świetnie, zadbano o niego również technicznie. Na przykład 3.5 Ltr. Silnik V8 został dostrojony i jest teraz dobry na nie mniej niż 193 KM. 4-biegowa manualna skrzynia biegów ma nadbieg i fantastyczne zmiany biegów. Ponadto jest wyposażony w różne ulepszenia techniczne, takie jak zmodyfikowane hamulce i układ kierowniczy, zbiornik i wydech ze stali nierdzewnej oraz nowe zawieszenie. Cała renowacja została uwieczniona w obszernym fotorelacji.

MG MGB V8 Cabriolet z niestandardową blachą na sprzedaż
Jak widać na zdjęciach, nie jest to standardowy kabriolet MGB V8. O ten klasyk zadbał specjalista od blach. Jak widać na zdjęciach, dokonano różnych dostosowań, takich jak niestandardowa maska, boczne wloty powietrza, niestandardowe zderzaki i niestandardowy korek wlewu paliwa. I jakby wygląd zewnętrzny MGB nie był wystarczająco wyjątkowy, wnętrze jest godne uwagi. Wnętrze wykończone jest w pięknym burgundowym kolorze, który bardzo ładnie łączy się z lakierem Old English White oraz czarnym miękkim blatem. Ponadto jest wyposażony w niestandardową deskę rozdzielczą z dodatkowymi licznikami i przełącznikami, sportową kierownicę Astrali i dźwignię zmiany biegów ze stali nierdzewnej.

Chcesz kupić kabriolet MG MGB V8?
Szukasz MG MGB V1973 z 8 roku? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m5385-0
  • Robić: MG
  • Model: MGB
  • Rok: 1973