Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

MG MG GT


Szukam MG?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje MG!

Czy masz MG i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

MG MGB GT | Znana historia | Nadbieg | 1966

Highlights:

- Historia znana
- Overdrive
- Różne ulepszenia techniczne
- Silnik 1800cc 4-cylinder

Sprzedam MG MGB GT z nadbiegiem
Oferujemy do sprzedaży ten piękny MG MGB GT z 1966 roku. Ten MG pochodzi od znanego klienta ER Classics, który wymienił klasyka na inny. Poprzedni właściciel dobrze konserwował MG, a faktury za przeprowadzone przeglądy zostały starannie zachowane. Napędza go 1800-cylindrowy silnik o pojemności 4 cmXNUMX z manualną skrzynią biegów wyposażoną w popularny nadbieg. MGB GT jest również wyposażony w szereg ulepszeń technicznych, takich jak hamulce ze wspomaganiem, elektryczny zapłon i większy grzejnik.

Do sprzedania MG MGB GT w kolorze British Racing Green
Jak widać na zdjęciach, ten MGB GT jest w dobrym stanie. Jest wykończony w pięknym kolorze British Racing Green, który idealnie komponuje się z angielskim klasykiem z lat 1960. MG stoi na komplecie felg Minilite i ma dodatkowe reflektory, które zapewniają sportowy wygląd. Wnętrze jest wyposażone w czarną tapicerkę i gdzieniegdzie nosi niewielkie ślady zużycia. Jest wyposażony w popularną deskę rozdzielczą starego typu i jest wyposażony w licznik Tripmaster, który można wykorzystać do prowadzenia rajdów. Do tego wszystkiego wybrano drewnianą sportową kierownicę Moto Lita i drewnianą dźwignię zmiany biegów.

Chcesz kupić MG MGB GT?
Szukasz MG MGB GT z 1966 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m7954
  • Robić: MG
  • Model: MGB
  • Rok: 1966