27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Kabriolet MG MGB


Szukam MG?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje MG!

Czy masz MG i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

MG MGB Kabriolet | Znana historia | Nadbieg | 1974

Highlights:

- Historia konserwacji znana
- Overdrive
- Silnik 1800cc 4-cylinder
- Ładny samochód kierowcy

Sprzedam kabriolet MG MGB z nadbiegiem
Oferujemy do sprzedaży ten ładny kabriolet MG MGB z 1974 roku. MGB pochodzi od znanego klienta, który wymienił samochód na inny klasyczny samochód. MGB został w przeszłości odrestaurowany przez hobbystę. Zawiasy i zamki mogłyby być lepsze. Jest to samochód miłego kierowcy, który jest technicznie dobrze utrzymany. Jest pełna teczka z fakturami. Napędza go 1800-cylindrowy silnik o pojemności 4 cmXNUMX z manualną skrzynią biegów wyposażoną w popularny nadbieg. MGB posiada również hamulce tarczowe z przodu, które zapewniają dodatkowy komfort jazdy.

Do sprzedania kabriolet MG MGB w kolorze Amber red metallic
Kabriolet MGB, który oferujemy tutaj na sprzedaż, jest wykonany w pięknym kolorze metalicznej bursztynowej czerwieni. Piękny, ciepły ciemnoczerwony kolor, który bardzo ładnie łączy się z chromem i nadaje klasyce wyrazistego charakteru. Felgi Minilite bardzo ładnie prezentują się pod MGB i nadają mu sportowego wyglądu. Wnętrze MGB jest zadbane i wyposażone w czarną, sztuczną skórę. Aby uzupełnić ogólny obraz, wybrano drewnianą kierownicę i czarny miękki dach.

Kupić kabriolet MG MGB?
Szukasz kabrioletu MG MGB z 1974 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m4994
  • Robić: MG
  • Model: MGB
  • Rok: 1974