Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

MG MGB 1975


Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Karoseria MG B Cabrio została przywrócona jako nowa

Doskonały, całkowicie odrestaurowany kabriolet 1975 MGB. Samochód został całkowicie odrestaurowany w 2015 i od tego czasu pokonał 50 km. Dostępny jest kompletny fotoreportaż z renowacji. Wszystko w tym samochodzie jest nowe. Zrewidowano silnik i skrzynię biegów, nowe wiązki przewodów, nową farbę, nowy chrom, nową skórę itp. Kolor British Racing Green, wnętrze z beżowej skóry, nadbieg, chromowane koła z drutu. Samochód w najlepszym stanie.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1254
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: MG
  • Rok: 1975