NL EN US DE FR ES PT IT SE DK PL CZ SK HU RO GR JP CN AE IL

Klasyka E & R
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
0031416751393

Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

MG MGB 1974

Zobacz wszystkie zdjęcia MG MGB 1974 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

MGB Roadster 1974 overdrive body off przywrócony

Ten kabriolet MGB z 1974 roku został w pełni odrestaurowany przez nas w 2014 roku iz tego powodu jest w nowym stanie. Kolor British Racing Green to piękne połączenie z beżowym skórzanym wnętrzem i luksusowym beżowym miękkim topem. W pełni zmieniony silnik o pojemności 1798 cm96 i mocy 50 KM jest oczywiście w doskonałym stanie. Auto posiada nadbieg, chromowane felgi, drewnianą kierownicę i skórzane wnętrze. Wszystko z tego MGB zostało przywrócone, co czyni go jednym z najpiękniejszych MGB, z którymi się obecnie spotykasz. Dostępna jest pełna fotorelacja z renowacji. Ten MGB przejechał XNUMX km po renowacji.
Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1218
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: MG
  • Rok: 1974