Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

MG 1971

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

MGB Cabriolet 1971 body odrestaurowany jako nowy

Kabriolet 1971 MGB w kolorze British Racing Green. W pełni i profesjonalnie odrestaurowany body. Zmieniony silnik 1798 cc z 96 KM i manualną skrzynią biegów są w bardzo dobrym stanie. Cały samochód został odrestaurowany i ma nowe skórzane wnętrze z zielonymi lamówkami, nowe druty z chromowanego drutu, nową drewnianą kierownicę itp. Przejechał tylko 50 km po renowacji. Dostępny jest pełny raport zdjęciowy z całej renowacji.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1250
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: MG
  • Rok: 1971