Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

MG 1957

Zobacz wszystkie zdjęcia MG 1957 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

MGA Coupe 1957 body odrestaurowany jako nowy

Marvelous 1957 MGA Coupe. Wszystko w tym samochodzie zostało odnowione, dlatego samochód jest nowy. Czarna farba jest bardzo dobrym połączeniem z nowym skórzanym wnętrzem. Silnik 1498 cc jest w pełni zaktualizowany i jest w najlepszej kondycji. Samochód ma skórzane wykończenie wnętrza, chromowane koła z drutu, chromowany bagażnik i reflektory świateł drogowych Lucas. Jest to najpiękniejsza i najlepiej odrestaurowana wersja MGA.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1199
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: MG
  • Rok: 1957