NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

Klasyka E & R
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
0031416751393

Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

MG 1951

Zobacz wszystkie zdjęcia MG 1951 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

To jest cudowny oryginalny MG RHD MG z pasującym numerem silnika XPAG. Samochód został częściowo odnowiony przez profesjonalistę. Prace, które zostały wykonane, obejmują: podwozie, silnik, skrzynię biegów, osie, układ kierowniczy, odnowiona stolarka. Prace, które należy wykonać: malowanie i budowanie. Samochód jest kompletny i zawiera wiele nowych części, w tym nowy chrom i nowe wnętrze. Fantastyczna zmiana, aby zakończyć doskonałą pracę wykonaną do tej pory w krótkim czasie i przy niewielkich nakładach inwestycyjnych. OI prawie zapomniałem, tu nazywa się Maggie. Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 50
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: MG
  • Rok: 1951