Niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Transporter Porsche Renn

Cena na żądanie

✔ Kupuj bezpiecznie online ✔ Dostawa na cały świat pod Twoje drzwi ✔ TERAZ bezpłatne przechowywanie i zapłać później
  • Zobacz wszystkie zdjęcia

Martini Racing Renntransporter | O317K | Jedyny w swoim rodzaju | 1971

Highlights:

- Perfekcyjna przebudowa słynnej ciężarówki wyścigowej Mercedes-Benz Martini
- Ekstensywnie odrestaurowany
- Jedyny w swoim rodzaju
- Pasuje do 4 klasycznych Porsche

Do sprzedania gruntownie odrestaurowany Mercedes-Benz Porsche Renntransporter
To, co zaczęło się jako prosty szkic i pomysł między 2 towarzyszami, rozrosło się do ogromnego projektu i kultowego klasyka. Z dumą prezentujemy jeden z najbardziej wyjątkowych i imponujących klasyków w naszej kolekcji, Mercedes-Benz O317K Porsche Martini Renntransporter. Ten Renntransporter został gruntownie odrestaurowany w latach 2005-2016 i jest dziełem konstruktora nadwozi, który między innymi budował ciężarówki dla zespołu wyścigowego Ferrari.

Poprzedni właściciel tego Renntransportera jest byłym właścicielem warsztatu blacharsko-lakierniczego, a także zapalonym entuzjastą Porsche. Od zawsze jego marzeniem było połączenie tych dwóch pasji i tak narodził się pomysł odtworzenia kultowego samochodu wyścigowego Porsche/Martini.

Do sprzedania niezwykle rzadka ciężarówka Porsche/Martini Racing
O ile wiadomo, na świecie pozostały tylko 2 oryginalne transportery Porsche Renn, oba są własnością Porsche i nigdy nie będą dostępne w sprzedaży. Klasyk, który tutaj oferujemy na sprzedaż to piękna rekonstrukcja oryginału. Ponieważ chcieli, aby ciężarówka była jak najbardziej oryginalna, ważne było, aby używano tylko oryginalnych części optycznych. Możesz sobie wyobrazić, jakie to było poszukiwanie, na przykład, znalezienia oryginalnej kratki lub silnika podłogowego Mercedes-Benz OM346. Nic dziwnego, że projekt trwał nie mniej niż 11 lat. Każda część została przemyślana i żaden szczegół nie został pominięty podczas renowacji.

Do sprzedania samochód ciężarowy Mercedes Benz Martini Racing
Poza tym, że Renntransporter wygląda pięknie, jakość konstrukcji jest chyba jeszcze bardziej wyjątkowa. Odbudowa jest na niespotykanym dotąd poziomie. Podobnie jak w przypadku oryginalnego Renntransportera, na tylnej klapie zastosowano podwójne zawiasy, co zapewnia miejsce dla co najmniej 4 samochodów Porsche 917.

Chcesz kupić Mercedes-Benz Porsche Renntransporter?
Szukasz pięknego i wyjątkowego dodatku do swojej kolekcji Porsche? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m4548
  • Robić: Porsche
  • Model: Renntransporter
  • Rok: 1971
  • wewn. nr: Nie
ZADZWOŃ DO NAS   +31 416 751 393
Ernst van Kempen  
Lars van Dongen  
 
Wincentego Praaga  
 

* Wymagane pola

Szukam Porsche?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Porsche!

Czy masz Porsche i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt