Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Mercedes Benz O 319 B Autobus 1966

Zobacz nasz aktualny Mercedes Benz akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Mercedes Benz?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Mercedes Benz!

Czy masz Mercedes Benz i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Stan techniczny auta Mercedes Benz O 319 B Panoramabus Samba 1966

Bardzo rzadki 1966 Mercedes Benz O 319 B Panoramabus. Odpowiednik samby VW, ale rzadszy. Ten samochód był w Calforni dostarczany z silnikiem benzynowym (większość wersji posiada silnik wysokoprężny). Autobus ten był pierwotnie wykorzystywany w turystyce, a następnie wykorzystywany przez The Inn at Fawnskin do transportu klientów i reklam. W końcu autobus jest przebudowywany jako Camper do użytku prywatnego. Po odrestaurowaniu ten samochód potrzebuje optycznego nowego uzupełnienia. Technics są dobre, a samochód działa dobrze.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1180
  • Robić: Mercedes Benz
  • Model: 319 B
  • Rok: 1966