Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Mercedes Benz 220S

Zobacz nasz aktualny Mercedes Benz stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Mercedes Benz?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Mercedes Benz!

Czy masz Mercedes Benz i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Mercedes Benz 220S | dobry stan | Nowe wnętrze | 1959

Highlights:

- Nowe wnętrze
- Silnik 2194cc 6-cylinder
- Ręczna skrzynia biegów 4
- Jasnożółta farba
- Ładny samochód kierowcy

Sprzedam Mercedes-Benz 220S w dobrym stanie
Oferujemy do sprzedaży ten ładny Mercedes-Benz 220S z 1959 roku. Ten Mercedes-Benz pochodzi z małej prywatnej kolekcji entuzjasty, który zawsze z wielką miłością utrzymywał klasykę. Lakier tego samochodu wymaga trochę uwagi, ale poza tym jest w dobrym stanie wizualnym i technicznym. Mercedes-Benz 1959S z 220 roku był wówczas jednym z najlepszych modeli Mercedes-Benz. Samochód miał ponadczasowy design i był wyposażony w innowacyjne technologie, co czyniło go bardzo popularnym wyborem wśród entuzjastów motoryzacji i entuzjastów samochodów luksusowych. Mercedes-Benz 220S jest wyposażony w sześciocylindrowy silnik o mocy 105 KM. Silnik ten ma pojemność skokową 2195 cmXNUMX i współpracuje z czterobiegową manualną skrzynią biegów. Silnik ma pojedynczy górny wałek rozrządu i dwa zawory na cylinder, co było wówczas bardzo zaawansowaną konstrukcją.

Mercedes-Benz 220S na sprzedaż w ER Classics
Mercedes-Benz 220S, który oferujemy tutaj na sprzedaż, ma jasnożółty, zgodny z okresem lakier. Wnętrze zostało odnowione i wyposażone w ciemnoczerwoną tapicerkę z tkaniny, która ładnie kontrastuje z jasnożółtą farbą i pięknie łączy się z drewnianymi akcentami. Szukasz fajnego samochodu dla kierowcy na wycieczki? W takim razie ten klasyk jest samochodem dla Ciebie.

Chcesz kupić Mercedesa Benz 220S?
Szukasz Mercedesa 1959S z 220 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m6283
  • Robić: Mercedes Benz
  • Model: 220S
  • Rok: 1959