Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Mercedes Benz 280SL Cabriolet 1970

Zobacz wszystkie zdjęcia Mercedes Benz 280SL Cabriolet 1970 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Mercedes Benz 280 SL kabriolet 1970 Pagode w bardzo pięknym stanie

1970 Mercedes Benz 280 SL kabriolet. Samochód jest w bardzo pięknym, bardzo dobrze utrzymanym stanie. Farba w kolorze srebrnym metalicznym połączona jest z czarnym skórzanym wnętrzem i czarnym softtopem. Potężny 2778 CC 6 w silniku rzędowym 170 HP z manualną skrzynią biegów, który został ostatnio sprawdzony w naszej pracowni. Napędy naprawdę świetne. Oryginalne dokumenty samochodu są dostępne. A więc cudowny 280 SL jest w pełni gotowy do jazdy.

Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1441
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Mercedes
  • Rok: 1970