Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Mercedes 1964

Zobacz wszystkie zdjęcia Mercedes 1964 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Sterownik Mercedes Benz 230SL oba szczyty

Ten samochód jest przeznaczony tylko dla handlowców, którzy są gotowi kupić ten samochód na podstawie zdjęć wyświetlanych w tej reklamie. Ten samochód jeszcze nie dotarł i zostanie sprzedany, jak pokazano na zdjęciach. Nie ma dalszych informacji na temat tego samochodu innych niż informacje i zdjęcia wyświetlane w tym ogłoszeniu.

Cena tego samochodu to stała cena dealera, wymagana natychmiastowa pełna opłata. Rezerwacje nie są możliwe. Po opłaceniu całości samochód będzie dostępny do odbioru, gdy dotrze do naszego magazynu w Holandii. Samochód zostanie dostarczony z ważnym tytułem i dokumentami. Europejskie cła importowe są opłacane przez nas. Koszty transportu do Twojej lokalizacji są dostępne na żądanie.

Jeśli z jakiegoś powodu nie czujesz się komfortowo, kupując ten samochód, radzimy nie kupować w ten sposób, ale zamiast tego szukać samochodu, który jest obecny w naszym salonie. Wszystkie samochody w naszym salonie pokazane są w naszym magazynie online i reklamowane ze szczegółowym opisem, galerią zdjęć i wideo. Możesz również odwiedzić nasz salon wystawowy i zobaczyć samochód dla siebie.

  • Ref. nr .: 837
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Mercedes
  • Rok: 1964