Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Mercedes Benz 190SL Cabriolet 1962

Zobacz wszystkie zdjęcia Mercedes Benz 190SL Cabriolet 1962 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Mercedes Benz akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Mercedes Benz?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Mercedes Benz!

Czy masz Mercedes Benz i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Mercedes Benz 190 SL 1962 cudowne kolory w bardzo dobrym stanie

1962 Merccedes Benz 190 SL. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz są w bardzo dobrym i bardzo dobrze utrzymanym stanie. Samochód ma najdoskonalszą kombinację kolorystyczną czerwonej farby połączoną z brązowym skórzanym wnętrzem i brązowym miękkim softstopem. Farba, chrom, wnętrze itp. Są w cudownym stanie. Naprawdę piękne i eleganckie. Dzięki oryginalnemu silnikowi 1897 CC 120 HP ten samochód świetnie się jeździ. Samochód jest w pełni sprawdzony w naszej pracowni. Samochód ma również oryginalne radio Becker. A więc bardzo piękny i elegancki Mercedes Benz 190 SL w pełni gotowy do jazdy.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1458
  • Robić: Mercedes Benz
  • Model: 190SL
  • Rok: 1962