Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Mercedes Benz 190SL 1961


Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Mercedes Benz 190 SL kabriolet 1961 w bardzo dobrym stanie

1961 Mercedes Benz 190 SL kabriolet w bardzo dobrym stanie. Ten dwumiejscowy „luksusowy roadster” został zbudowany w Stuttgarcie w latach 2–1955. Samochód ma oryginalny silnik o pojemności 1963 cm1897 i mocy 120 KM oraz w pełni zsynchronizowaną 4-biegową skrzynię biegów. Auto jest w pełni sprawdzone technicznie w naszym garażu i jeździ rewelacyjnie. Ten 190SL ma miękki dach z czarnego moheru, nowe wnętrze z czarnej skóry i oryginalne radio Becker. Samochód jest zarejestrowany w Holandii od 1993 roku. Bardzo piękny 190SL i dobra inwestycja.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1378
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Mercedes
  • Rok: 1961